• Smíchocvik Metrový smích
  • Smíchocvik Pochvala
  • Smíchocvik Veselý krtek
  • Smíchocvik Indický autobus
  • Smíchocvik Výpověď z práce
  • Smíchocvik Mobilní telefon
  • Teoretický úvod k józe smíchu
  • Spokojený lektor
  • Smíchocvik Pštros
Vladimír Paleček - jóga smíchu

Fotogalerie
Workshop Jóga smíchu 25. 7. 2020

"Jóga smíchu je skvělá hned v několika ohledech. Jakožto pořadatelé nejrůznějších kulturních, hudebních i společenských akcí musíme říct, že Jóga smíchu není nijak náročná pro organizační a technické zajištění, ovšem návštěvníkům přinese téměř dvě hodiny plné zábavy.
Jógu smíchu jsme zařadili na letošní první Sokolovský FOOD festival a desítky návštěvníků se tak v prostředí krásného parku dvě hodiny nepřestávaly smát. Sami jsme si Jógu smíchu také měli možnost vyzkoušet a musíme uznat, že dokud si to každý sám nezkusí, nepozná to pravé uvolnění a zábavu, která přijde ať člověk chce nebo ne. Jóga smíchu spojuje lidi všech věkových kategorií, ať už se dříve znají, či se vidí poprvé. Každý účastník ztratí během pár minut zábrany a ostatním ukážu svou pravou, veselou tvář. Věříme, že Jóga smíchu je také skvělým nástrojem pro nejrůznější teambuildingy či soukromé oslavy. Těšíme se, až znovu budeme moci v Sokolově přivítat pana Palečka a zpříjemnit tak návštěvníkům jakoukoliv naši akci."
(Tým MDK Sokolov)

Jóga smíchu se seniory v Lokti 20. 1. 2020

"Je úžasné pozorovat, jak se dá jóga smíchu praktikovat jak pro lidi dobře pohyblivé, kteří lektora napodobují, což způsobí nekončící záchvat smíchu a pro seniory, kteří při lekci sedí a kteří se v sedě drží za břicho, a utírají si slzy smíchu.Takto měnit různé skupinky lidí je jistě náročné a člověk/lektor/ musí rychle a hravě zhodnotit situaci a vědět JAK na lidi. Vladimír Paleček :-) vy jste to zvládl na VÝBORNOU a myslím si , že jste loketské seniory velice pozitivně nastartoval do tohoto nového roku." (Jana Poláková, DiS - Cestovní agentura Tajemství)

Workshop Tanec srdce a jóga smíchu 2. 11. 2019

Dne 2.11. 2019 v Karlových Varech proběhl první workshop "Tanec srdce a jóga smíchu". Na tomto projektu spolupracuji s Jeffem (Josef Zika). Naše spolupráce je optimální spojení zkušeností, znalostí a praxe práce s tělem a emocemi. Tanec srdce umožňuje spojení se přímo se svými pocity a později i s pocity ostatních, účastníci zažívají propojení celku ve skupině a jako katarzi skupinovou využíváme Jógu smíchu, která mimo jiné hravostí a spontánní bezprostředností rozvíjí kreativitu, odbourává komunikační bloky a léčí na různých úrovních.

Workshop jógy smíchu 26. 5. 2018

Dne 26. května 2018 se v Bohnicích konal další ročník již tradičního festivalu Mezi ploty. Nechyběl jsem tam ani já s workshopem jógy smíchu, který k sobě přilákal kolem 40 zájemců. Děkuju Petrovi Hoffelnerovi za krásné fotografie.

Jarní fotodílna s jógou a meditací - duben 2018

O víkendu 6. - 8. dubna 2018 jsem se zúčastnil jarní fotodílny na Sedlišti, kterou vedl Petr Hoffelner. Hodně se fotografovalo a také meditovalo. Velký hit byla jóga smíchu v mém podání, která oživila a rozesmála ostatní účastníky fotografické dílny. Fotografie zachycující atmosféru z dílny najdete zde: Report z jarní fotodílny na Dibbavaně 2018

Smíchocviky
2020 © Mgr. Vladimír Paleček, tel: +420 725 240 915, e-mail: v.palecek@seznam.cz